Ben Bu Cihana Sığmazsam’da üst üste ani ayrılık kararı! Yeni bir dizi mi başlıyor?

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 21, 2022 Yorum Yok

Son periyotların reyting rekortmeni dizisi ‘Ben Bu Cihana Sığmazsam’da Birden ayrılık kararı hayranları şoke etti. Dizinin direktörü Haysiyet Tan’ın vedası en az “Ben Bu Cihana Sığmazsam” dizisi kadar argümanlı bir projeye adım attığı argümanlarını güçlendirdi.

ATV ekranlarının fenomen dizisi “Ben Bu Cihana Sığmazsam”, kuvvetli oyuncu takımı ve dikkat çeken kıssasıyla diziseverlerden Aka zevk topluyor. Oktay Kaynarca‘nın arkadaşları Onur Şafak ve Seyfi Şahin ile Bir arada kurdukları “Güzel Adamlar” isimli şirketinin birinci dizisi olan ‘Ben Bu Cihana Sığmazsam’da istikrarları değiştirecek bir gelişme yaşandı. 

Oktay Kaynarca

Dizinin direktör koltuğunda oturan Onur Tan, Birden bir ayrılık kararıyla herkesi şaşırttı. Daha Evvel yapılan plana nazaran Ünlü direktör sıra başarılı olduğu takdirde vazifesini Öbür birine devredecekti. Mustafa Şevki Doğan‘ın yeni direktör olmasıyla Haysiyet Tan’ın yeni bir projeye başlayıp başlamayacağı merak konusu haline geldi. Güzel Adamlar şirketinin ortaklarından Haysiyet Tan’ın “Ben Bu Cihana Sığmazsam” kadar başarılı bir projeyle Geri dönmesi bekleniyor. 

Oktay Kaynarca ve Haysiyet Tan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Metin Şentürk canavar avına çıktı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir