Barış Falay’ın oğlu Mavi Rüzgar’dan milli başarı! Türkiye’yi temsil edecek

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 03, 2023 Yorum Yok

Ünlü oyuncu barış Falay’ın yelkencilik sporuyla ilgilenen oğlu Mavi Rüzgar, Türkiye Yelken Federasyonu’nun nihayet ayağında Türkiye ikincisi olarak ay yıldızlı forma ile ülkemizi temsil etme hakkı kazandı.

Magazin dünyasının Örnek çiftlerinden biri olarak görülen Barış Falay ve Esra Ronabar’ın oğulları Mavi Rüzgar, spor alanındaki başarısıyla herkesi gururlandırdı. Spor alanında kendisine başarılı bir meslek çizme yolunda ilerleyen Mavi Rüzgar, Türkiye Yelken Federasyonu’nun düzenlediği yarışın nihayet ayağında Türkiye ikincisi olarak ülkemizi temsil etme hakkına sahip oldu.

Barış Falay ve Esra Ronabar çiftinin oğulları Mavi Rüzgar

“GURURLUYUZ”

14 yaşındaki oğlunun başarısıyla Aka Sevinç duyan barış Falay, toplumsal medya hesabından paylaşımda bulunarak “Oğlumuz Mavi rüzgar Falay, Türkiye Yelken Federasyonu’nun nihayet ayağında Çağla Kubat Winsurf Akademi yarışçısı olarak Türkiye ikincisi olup, ay yıldızlı forma ile ülkemizi temsil etme hakkı kazandı. Gururluyuz” sözlerini kullandı.

Mavi rüzgar Türkiye ikincisi oldu

Yarışmacıları kutlama etmeyi ihmal etmeyen Esra Ronabar ise “Centilmence ve hak – eşitlik gözeterek yarışan bütün atletlerimizi kutlama ediyorum” şeklinde bir paylaşım yaptı.

Mavi Rüzgar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

İbrahim Büyükak’ın gol sevinci! O anlar kameralara bu türlü yansıdı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir