saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. “Barış Akarsu Merhaba” film galasında Nesrin Akarsu’dan ilk açıklamalar!

“Barış Akarsu Merhaba” film galasında Nesrin Akarsu’dan ilk açıklamalar!

admin admin -
25 0

Anadolu rock müziğinde bir Devre fırtınalar estiren, 2007 yılında trafik kazasında kaybettiğimiz merhum sanatçı barış Akarsu’nun hayatını anlatan “Barış Akarsu Merhaba” sinemasının galası geçtiğimiz akşam gerçekleştirildi. Galaya başrol oyuncularının yanında merhum sanatkarın babası Selahattin Akarsu ile kız kardeşi Nesrin Akarsu da katıldı. Nesrin Akarsu’dan yasemin.com’a Özel İçten sinema açıklamaları geldi.

Rock müziğin Değerli isimlerinden Barış Akarsu, 2007 yılında geçirdiği trafik kazasında ortamızdan ayrıldı Ancak sanatkara duyulan İlgi ve sevgi hiç eksilmedi. Vefatı herkesi üzen merhum sanatkarın anıları hala yaşatılmaya devam ediyor. İsmail Ege Şaşmaz’ın Barış Akarsu’yu canlandırdığı ve Almila Ada ile başrolü paylaştığı “Barış Akarsu Merhaba” sineması 18 Kasım’da izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor. Direktörlüğünü ve senaristliğini Mert Dikmen’in yaptığı sinemanın galası ise geçtiğimiz akşam gerçekleştirildi. meşhur isimlerin iştirak gösterdiği galada başrol oyuncularının yanında sanatkarın babası Selahattin Akarsu ile kız kardeşi Nesrin Akarsu da yer aldı. Duygusal anlar yaşanan galada oyuncular sinema ve barış Akarsu hakkında açıklamalar yaparken Nesrin Akarsu’nun sinema ile ilgili İçten açıklamaları dikkat çekti.

“BARIŞ AKARSU MERHABA” SİNEMA GALASI:

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI!

Yoğun iştirakin sağlandığı galada merhum sanatkarın hayranları maketinin önünde Hatıra fotoğrafı çekilirken, sanatkarın müziklerini gösterim öncesinde daima Birlikte söylediler. Duygusal anlar yaşanan galada Selahattin Akarsu ve Nesrin Akarsu da sanatkarın hayranlarına eşlik ederek müzikleri göz yaşları içerisinde söylediler.

Barış akarsu Merhaba sinema galası

NESRİN AKARSU’DAN BİRİNCİ AÇIKLAMALAR: “FİLM ANNEMİN İSTEĞİ ÜZERİNE…”

Yoğun İlgi gören gala oyuncuların yanında duran ve açıklamalar da bulunan Nesrin Akarsu’dan sinema ile ilgili birinci İzah geldi. Duygu ve kanılarını lisana getiren oyuncu iki duyguyu birebir anda yaşadığını bu sözlerle Anlatım etti:

“Ben memnunum nitekim. Hem hüzünlüyüz hem gurur duyuyoruz. Sinema annemin isteği üzerine başladı. lakin ömrü vefa etmedi. Onun yolundayız, abimin yolundayız. Onun unutulmayacağı bir eser oldu, her şey Fazla hoş oldu.”

Nesrin Akarsu

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir