Bahar Kapıda bu hafta Osmaniye’yi karış karış gezdi!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 10, 2023 Yorum Yok

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle takip edilen programı Bahar Kapıda, her hafta 7’den 70’e herkesi ekran başına toplamaya devam ediyor. Bahar Gelir’in sunumunu üstlendiği program bu hafta Osmaniye’nin Düziçi ilçesine konuk olacak.

Anadolu’nun her köşesini gezip, Anadolu’nun gizli kalmış bölgelerini ekrana taşıyan Bahar Kapıda programı meraklı ve keyifli sohbetlerle Kanal 7’de ekrana geliyor. Bahar Kapıda bu hafta Osmaniye’nin Kıymetli bölgelerinden yerlerinden biri olan Düziçi’ne konuk oluyor. Anadolu beşerinin samimiyeti, Türkiye’nin cennet köşeleri, birbirinden Değişik Ömür kıssaları Bahar Gelir’in Samimi sunumuyla Bahar Kapıda’da izleyici karşısına çıkıyor.

Bahar Gelir

Osmaniye Düziçi seyahatine devam eden Bahar Kapıda takımı, birinci olarak Düziçi’nin Ellek Beldesi Sabun Çayı üzerindeki köprüde bölgenin yöresel Kamu oyunlarını oynayan kızlara eşlik etti. Köprüde düğün konvoyuna denk gelen Gelir, gelin damat alayı ile coşkulu bir biçimde eğlendi. Düğünden ayrılan Bahar Kapıda takımı traktörlerin heyecan verici yarışlarına konuk oldu. Gelir, Ellek Beldesi’nde çiftçilerin traktörlerini yarıştırdığı, yarışı traktör zirvesinde heyecanla takip etti. Bahar Kapıda takımının bir sonraki durağı zeytin fabrikası oldu. Osmaniye’de Kıymetli geçim kaynaklarından olan zeytin bahçelerinde zeytin toplayan Gelir, daha sonra zeytinyağı fabrikasında zeytinin nasıl işlendiğinin basamaklarını aktardı.

Bahar Kapıda bu hafta Osmaniye Düziçi

Bahar Kapıda bu hafta Osmaniye Düziçi’ne konuk oldu:

Şalgam üreticisi teyzeye Konuk olan Gelir sohbete daldı. Bir yandan şalgam için havuç soyarken bir yandan da şalgamın yararlarını öğrendi. nihayet durağı Osmaniye’nin olmazsa olmazı aşık atışması olan Bahar Kapıda grubu atışmayı keyifle izledi.

Bahar Kapıda bu hafta Osmaniye Düziçi

Anadolu’nun her köşesinden meraklı ve keyifli sohbetler ‘Bahar Kapıda’ ile Cumartesi ve Pazar 21:15’te Kanal 7’de…   

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir