saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Bahar Kapıda bu hafta gastronominin başşehri Adana’nın Karaisalı ilçesine konuk oluyor!

Bahar Kapıda bu hafta gastronominin başşehri Adana’nın Karaisalı ilçesine konuk oluyor!

admin admin -
28 0


Anadolu beşerinin samimiyeti, Türkiye’nin eşsiz köşeleri, birbirinden Farklı Ömür kıssalarını her hafta Kanal 7 ekranlarında izleyenlerle buluşturan sevilen program Bahar Kapıda, bu hafta Adana’nın Karaisalı ilçesine konuk oluyor.

Ünlü sunucu Bahar Gelir‘in sunumuyla konutlara memnunluk ve eğlenceyi Davet eden fenomen program Bahar Kapıda, her hafta Kanal 7 ekranlarında Türkiye’nin benzeri kentlerini izleyenlerle buluşturmaya devam ediyor. 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanan program bu hafta Adana’nın Karaisalı ilçesinden meskenlere Konuk oluyor. 

Yüzyıllardır pek Fazla medeniyetin ayak izlerini taşıyan Adana, hem göz kamaştıran tabiatı hem de Güçlü tarihiyle görenleri kendine hayran bırakıyor. Bahar Kapıda grubu kendine has gelenekleri ve birbirinden Özel yemekleriyle Türkiye’nin en Kıymetli gastronomi noktalarından biri olan Adana’ya gelir gelmez Çabucak Adana ciğerini denemeye gitti.

Bahar Kapıda grubu Adana ciğeri denedi

Ocakbaşında çalışanlarla sohbet eden Bahar Gelir, hem güzel Adana ciğerinin yapılışı hakkında merak edilen ayrıntıları öğrendi hem de bu lezzet şöleninin tadını çıkardı. Akabinde Karaisalı ilçesinin ünlü baharatlık biberini tatmak isteyen Bahar Gelir, soluğu tarlada alarak Istırap biber ile Sıkıntı bir tecrübe yaşadı. 

Bahar Kapıda

Karaisalı ilçesini keşfe çıkan Bahar Gelir, ormanda kesim yapan çalışanları görünce Çabucak onların ortasına karışıp mesleğin zorluğu hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Koyu sohbetin akabinde sinemalara mevzu olan Varda köprüsüne giden Gelir, burada huzur dolu bir yürüyüş yaparak yörenin lezzetli yemeklerini pişiren bayanlarla bir ortaya geldi. 

Varda Köprüsü

Son olarak şiirlerini kağıda döken keçi çobanıyla yaylada sohbet eden Bahar Gelir, çobanın eşi ve keçiler ortasında bağı sorgulayarak izleyenlere kahkaha dolu anlar yaşattı. 

Bahar Gelir

Anadolu’nun her köşesinden hayatlar, kıssalar ve sohbetlerin ekranlara taşındığı ‘Bahar Kapıda’nın yeni kısmı Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında… 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir