Aslı Tandoğan’dan duygulandıran paylaşım! Depremzede bir çiftin nikah şahidi oldu

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 26, 2023 Yorum Yok

Ünlü oyuncu Aslı Tandoğan geçtiğimiz günlerde yaşanan zelzele felaketinden sonra günlerdir alanda depremzedelere yardım ediyor. Tandoğan, afet bölgesinde çadırda kalan bir çiftin nikah şahidi olduğu anları duygusal bir notla paylaştı.

Kahramanmaraş ve 10 vilayetimizde adeta Aka bir yıkıma neden olan zelzele sonrası birçok Ünlü soluğu zelzele bölgesinde aldı. Bunlardan biri olan oyuncu Aslı Tandoğan orada yaşadıklarını toplumsal medya hesabından paylaştı. Ayrıyeten Ünlü isim Kahramanmaraş’ta depremzede bir çift Ayşe ve Nevzat’ın nikah şahidi oldu.

DEPREMZEDE ÇİFTİN NİKAH ŞAHİDİ OLDU!

Hem depremzedelere gereksinimlerini ulaştıran hem de depremzede çocuklara eğlenceli vakit geçirmelerine Yardımcı olan Tandoğan nikah şahitliğini yaptığı anları paylaştı. İşte his dolu anlar yaşayan Ünlü oyuncunun toplumsal medya hesabından yaptığı o paylaşım:

“O KADAR çok DUYGUYU BİR ORTADA YAŞADIM Kİ”

“O kadar Fazla duyguyu bir ortada yaşadım ki… Anlatmam Mümkün değil! Çadır kentte kalan Ayşe ve Nevzat’ın (gelin tarafı) nikah şahidi oldum. Akıllı bıdık Ertuğrul’la puzzle yaptım. Canım ülkemin canım çocuklarıyla, anneleriyle sarıldım, dertleştim. Hoş yurdumun hoş insanları en hoş şeyleri hak ediyorlar. En kısa vakitte meskenlerine ve sistemlerine kavuşmaları dileğiyle.
@ucimorgtr vesile olduğunuz için teşekkür ediyorum”

aslı tandoğan zelzele bölgesinde nikah şahidi oldu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Polis memuru rica etti, Ufak kız söyledi! zelzele bölgesindeki çocuklarla sohbet eden polisler…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir