Aşkı Memnu’nun Süleyman Efendisi Rana Cabbar son yolculuğuna uğurlandı!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Süleyman Efendi karakteri ile hafızalara kazınan Rana Cabbar 78 yaşında hayatını kaybetti. ehil oyuncu bugün nihayet seyahatine uğurlandı.

Bir periyoda damga vuran Aşkı Memnu oyuncuları ortasında yer Meydan Rana Cabbar bir müddet Evvel rahatsızlanmıştı. Ağır bakımda tedavi gören ehil oyuncu Rana Cabbar’dan üzen haber geldi. Ünlü oyuncu 78 yaşında hayatını kaybetti.

rana cabbar vefat etti

HAYRANLARINI Yasa BOĞDU!

Cabbar’ın yer aldığı ajans Sökmen Menajerlik tarafından duyuruldu. meşhur ismin Sıkıntı haberini “Değerli oyuncumuz Rana Cabbar’ı kaybetmenin derin kederi içerisindeyiz. Kendisine Allah’tan rahmet, yakınlarına ve bütün sevenlerine başsağlığı dileriz” diye duyurdu.

SON SEYAHATİNE UĞURLANDI!

Rana Cabbar’ın cenazesi, bugün saat 13:00’de Şişli Ermeni Katolik Mezarlığı’nda düzenlenecek ayinin akabinde toprağa verildi. ehil sanatkarın cenazesine Fazla sayıda Ünlü İsim katıldı.

Cenazeye katılanlar ortasında yer Meydan ehil oyuncu Altan Gördüm, “Hepimizin başı sağ olsun Rana abi ile Ankara sanat tiyatrosundan tanışıyorum benim girdiğim devirde onun oyunları vardı daha evvelce izleyici olarak takip ediyorduk hatta bizim kurslarımıza kimi derslerimize eğitmen olarak gelmişti. Her Vakit söylüyoruz mevt kaçınılmaz fakat kaç ıslak olursa olsun her vefat erken ölümdür hepimizin başı sağ olsun” biçiminde konuştu.

Oyuncu Halil Ergün, “Değerli bir sanatçı arkadaşımızı kaybettik, tiyatro ya Fazla Kıymetli katkıları oldu, Fazla değerli bir arkadaşımızdı ışıklar içinde yatsın artık bizim Kuşak yavaş yavaş vedalaşma ya başladı sarsıldık Natürel daha yapacağı işler vardı çalışmaları vardı bildiğim kadarıyla” tabirlerini kullandı.

Oyuncu Talat Bulut “Benim ustamdı, hocamdı. 5 Yıl birebir sahneyi paylaştım. çok üzgünüm” dedi. Oyuncu Cezmi Baskın ise “Sevgili kardeşimiz Rana’yı kaybettik. çok acılıyız, Fazla hüzünlüyüz. Benim ustam, hocam, Amel arkadaşım, her şeyimdi. Toprağı bol olsun diyelim” diye konuştu.

SANAT TOPLULUĞUNDAN BİLDİRİ YAĞDI

Oyuncu Metin Yıldız Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünden verdiği iletide “Nurlar içinde uyu Aka usta” dedi.

İLGİNİZ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Tesettüre giren Popstar yarışmacısı hasret Osma’dan eli öpülesi hareket! Ebeveyn ve babasını…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir