Arnold Schwarzenegger ‘Fubar’ ile ekranlara dönüyor! Fubar dizisinin konusu ne?

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 28, 2023 Yorum Yok

Dünyaca Ünlü oyuncun Arnold Schwarzenegger bir müddettir ekranlara Aralık vermişti. meşhur aktör Netflix imali olan Fubar dizisi ile Geri dönüyor. CIA’de casus olarak misyon yapan bir baba ve kızın aksiyon dolu öykülerini anlatan Fubar’ın tanıtım fragmanı yayınlandı. Pekala ‘Fubar’ sinemasının oyuncuları kimler?

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Hollywood’un Ünlü yıldızı Arnold Schwarzenegger, yıllar sonra Fubar ile izleyici karşısına çıkıyor. Netflix için çekilen Fubar dizisi 8 kısımdan oluşuyor. Netflix’in Youtube kanalında birinci tanıtım fragmanı yayınlanan Fubar’ın 25 Mayıs’ta platform üzerinden izleyicilere sunulacağı bildirildi.

Arnold Schwarzenegger

‘FUBAR’ DİZİSİNİN BİRİNCİ TANITIM FRAGMANI

‘FUBAR’ DİZİSİNİN OYUNCU TAKIMINDA KİMLER VAR?

Arnold Schwarzenegger’in rol aldığı dijital platformdaki birinci sıra olan ‘Fubar’da Ünlü oyuncunun yanı Dizi Monica Barbaro, Fortune Feimster ve Andy Buckley de yer alacak.

Arnold Schwarzenegger Fubar dizisi

‘FUBAR’ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

“Bir baba ve kız, yıllardır gizlice CIA casusu olarak çalıştıklarını öğrendiklerinde, bütün bağlarının bir palavra olduğunu ve birbirlerini nitekim hiç tanımadıklarını anlarlar. Ortak olarak bir ortaya gelmeye zorlanan dizi, global casuslar, aksiyon ve mizah tabanında geçen üniversal aile dinamiklerini ele alıyor.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir