“Anadolu kırmızısı” TOGG gelin arabası oldu!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 22, 2023 Yorum Yok

Sivas Belediye Lideri Hilmi Alım, dünyaevine giren Melih Gazi Ülker ile Beyza Demirkaynak çiftinin talebini kırmadı, makam aracı TOGG’u gelin arabası olarak tahsis etti.

Sivas Vilayet Merkezinde öğretmenlik yapan Güngör Demirkaynak, ziyaret ettiği reis Alim’den, Melih Gazi Ülker ile evlenecek kızı Beyza Demirkaynak’ın gelin arabası için makam aracı TOGG’u tahsis etmesini istedi. alim de belediye görevlilerine süslettiği TOGG’u genç ikili tahsis etti. Süslenen TOGG, Beyza Demirkaynak’ın, Emek Mahallesi Buhara Caddesi’nde meskenine götürüldü. Baba ocağından çıkarılan gelin TOGG’a bindirilerek, konvoy eşliğinde belediye nikah salonuna götürüldü.

TOGG gelin arabası oldu

“ÇOK KONFORLU SEYAHATTİ, ÇOK SÜRATLİ GELDİK”

Elektronik mühendisi damat Melih Gazi Ülker AA muhabirine, bu Mesut günlerinde kendilerine bu türlü bir İmkan verdiği için reis Alim’e teşekkür ettiğini söyledi.

Ülker, “Türk mühendis ve teknikerlerinin bu türlü bir aracı ortaya koyması bizi Fazla Mesut ediyor. Herkese Fazla teşekkür ederiz. çok konforlu bir seyahatti, çok süratli geldik.” dedi.

Sivaslı çiftin gelin arabası TOGG oldu

Gelin Beyza Demirkaynak, “TOGG ülkemizin ulusal bir kıymeti, geleneklerimizi bu bedelle yaşatmamıza müsaade verdikleri için yetkililere Fazla teşekkür ediyoruz. çok heyecanlıyız. Hızlanması sahiden harikuladeydi, inanamadık. İçerisi de sahiden Fazla hoş, bayıldık. On numara bir araç.” sözlerini kullandı.

Sivas

Baba Güngör Demirkaynak “Gençlerimizin isteklerini kırmayarak aracı bize tahsis eden Belediye Lideri Hilmi Alim’e Fazla teşekkür ediyorum. ulusal gururumuz, yeri aracımız ülkemizin ve milletimizin gururu TOGG’umuz bütün ülkemize güzel, uğurlu olsun. Emeği geçen herkese Fazla teşekkür ediyorum.” dedi.

Belediye Lideri Hilmi alim de TOGG’un ulusal bir değer olduğunu lisana getirerek, genç çiftin teklifini tereddüt etmeden yerine getirdiklerini belirtti.

Sivaslı çiftin hayali TOGG ile gerçekleşti

Öte yandan vatandaşlar, gelin arabası olarak süslenen TOGG ile fotoğraf çektirdi, çocuklar da aracın önünü keserek bahşiş aldı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir