Almanlar ‘İnanmıyoruz’ deyip Sakarya’ya geldi! Kenan Sofuoğlu’nun oğlu Zayn resmen şov yaptı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 22, 2023 Yorum Yok

Alman RTL televizyonu, Kenan Sofuoğlu’nun 4 yaşındaki oğlu Zayn’in hareketlerinin gerçek olmadığını tez ederek Sakarya’ya gelmek istedi. Sofuoğlu’nun teklifi kabul etmesiyle Almanya’dan Sakarya’ya gelen grup, Zayn’in yeteneği karşısında resmen hayrete düştü.

5 Kez Dünya Supersport Şampiyonu olan ve spor hayatındaki muvaffakiyetini Beyaz Parti Sakarya Milletvekili olarak siyasi arenaya da taşıyan Kenan Sofuoğlu, nihayet devirlerde 4 yaşındaki oğlu Zayn’in Hudut tanımayan hareketleriyle gündeme geliyor. 

Kenan Sofuoğlunun oğlu Zayn

Babası üzere Ufak yaşlarda spora bağı başlayan Zayn’in motordan Ferrari’ye kadar kullandığı araçlarla görüntüleri toplumsal medyada Aka yankı uyandırıyor. Yaşı Fazla küçük olmasına Karşın adeta profesyonel bir sportmen üzere dikkatleri üzerine çeken Zayn’in görüntüleri viral olurken Alman RTL televizyonu, Zayn’in araç kullandığı anları gerçekçi bulmadığını Anlatım etti. 

Zayn Sofuoğlu

Alman RTL televizyonu “Zayn’in bu türlü araç kullanması imkansız. Bu görüntüler gerçek değil” diyerek Sakarya’ya gelerek Cazibe yapmak istedi. Kenan Sofuoğlu’nun teklifi kabul etmesiyle Sakarya’ya gelen RTL televizyonunu muhabiri Karolina Kaminska, Zayn’in kullandığı Ferrari araçta yanına oturdu. 4 yaşındaki Zayn’in hiç panik olmadan Fazla rahat bir biçimde aracı kullandığına Şahit olan Kaminska, neye uğradığını şaşırdı. 

Zayn’in gösterisi karşısında Aka bir şok yaşayan Kamisnka, o anları toplumsal medya hesabından paylaştı.

Zayn Sofuoğlu Almanlara gösteri yaptı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir