Ala Tokel’den depremzedelere iş imkanı! ” Kapımız size sonuna kadar açık”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 23, 2023 Yorum Yok

Merkez üssü Kahramanmaraş olan iki Aka sarsıntının akabinde binlerce insan hayatını kaybederken binlerce depremzede de hem evsiz hem de işsiz kaldı. Depremzedelere yardım eli uzatanlar ortasında toplumsal medya fenomeni Ala Tokel de yer aldı.

Kahramanmaraş‘ta meydana gelen ve 11 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 şiddetindeki zelzelelerin akabinde tüm Türkiye depremin yaralarını sarmaya çalışıyor. Asrın Felaketi olarak isimlendirilen Aka sarsıntılardan sonra ülkece güç vakitlerden geçildiği bu devirde gencinden yaşlısına, ünlüsünden fenomenine herkes elinden geldiği yardımı yapmaya çalışıyor. Yaşanan zelzeleyle konutlarından ve işlerinden olan depremzedelere bir yardım eli de toplumsal medya fenomeni Ala Tokel‘den geldi.

Ala Tokel

“KAPIMIZ SİZE SONSUZA KADAR AÇIK”

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla olduğu kadar birçok kentte açtığı hoşluk merkezleriyle de isminden sık sık bahsettiren Ala Tokel, bu hoşluk merkezlerinde zelzele mağdurlarına Amel imkanı sunuyor. Tokel, depremzedeler için  sağlayacağı Amel imkanını toplumsal medya hesabından şu sözlerle duyurdu:

“Deprem münasebetiyle konutunuzu terk etmek zorunda kaldıysanız ve şu Lahza Öbür kentte yaşıyorsanız… Bunun şu Lahza sırası mı bilmiyorum lakin muhtaçlığı olan vardır diye düşünüyorum. İnternet sitemizden yahut toplumsal medyadan bakıp istediğiniz şubelerimizden fiyatsız makyaj ve tırnak bakımı eğitimi alabilirsiniz. Sonrasında da isterseniz bizimle, isterseniz de Öbür bir yerde çalışabilirsiniz. İstediğiniz müddet boyunca kapımız size sonuna kadar açık.”

Ala Tokel yardım

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Sosyal medya fenomeni Şule Kaya tekrar gündemde! Tövbe edenlere altın…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir