Aile dizisindeki ‘gelin maaşı’ sahnesi sosyal medyada alay konusu oldu!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 12, 2023 Yorum Yok

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolde oynadığı Aile dizisi her kısmıyla toplumsal medyada gündem olmayı başarıyor. Varlıklı ve mafya bir ailenin Ufak oğlu Aslan ile evlenen Devin’in kıssasını bahis Meydan Aile dizisinin evvelki kısmında ‘gelin maaşı’ sahnesi izleyenleri güldürdü. Birçok toplumsal medya kullanıcı, “Benim maaşım şimdi yatmadı, kiminle görüşebilirim” biçiminde yorum yaptı.

Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Aile, her kısmıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Konusu ve kuvvetli oyuncu takımıyla her salı izleyiciyle buluşan Aile dizisinin nihayet kısmındaki bir sahne toplumsal medyanın alay konusu oldu. Aslan’ın annesi Hülya’nın pek de sevmediği gelini Devin’in hesabına ‘gelin maaşı’ açıklamasıyla 189 bin TL gönderdiği sahne Özellikle bayan izleyicilerin beklentilerini artırdı.

Aile dizisi gelin maaşı sahnesi

GELİN MAAŞI YATIRDI

Dizideki sahne kısa müddette toplumsal medya kullanıcılarının lisanına düştü. Hesaplarından sahneyi paylaşan erkek izleyiciler “Damat maaşı yok mu?” derken bayan seyirciler de “Benim maaşım şimdi yatmadı, kiminle görüşebilirim” diyerek paylaşımlar yaptı.

İşte o yorumlar:

dizideki sahneye gelen yorumlar

dizideki sahneye gelen yorumlar

dizideki sahneye gelen yorumlar

dizideki sahneye gelen yorumlar

dizideki sahneye gelen yorumlar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Düğünde düşen pastayı işte bu türlü yedi! Gelini sakinleştiren damat toplumsal medyada…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir