Aile dizisi nerede çekiliyor? Aile dizisi nerede geçiyor?

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 08, 2023 Yorum Yok

Uzun vakittir heyecanla beklenen “Aile” dizisi evvelki akşam Show TV ekranlarında izleyenlerle buluştu. Öyküsü ve oyunculuk performanslarıyla Aka zevk toplayan dizinin Cazibe yerleri ise birçok şahıs tarafından merak edildi. Pekala Aile dizisi nerede çekiliyor? Aile dizisi hangi ilçede çekiliyor? İşte bütün ayrıntılar haberimizin devamında…

Türkiye’nin en beğenilen iki oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’yı bir ortaya getiren Show TV ekranlarının yeni dizisi “Aile” geçtiğimiz akşam izleyenlerle buluştu. Sürükleyici kıssası ve kuvvetli oyuncu takımıyla diziseverlerin radarına giren üretim, birinci kısmıyla Aka zevk topladı. Titiz bir hazırlık sürecini geride bırakan dizinin her ayrıntısı merak konusu haline gelirken birçok izleyici “Aile” dizisinin Cazibe yerlerini arama motorlarında araştırmaya başladı. Gelin yeni döneme damga vuran Aile dizisinin Cazibe yerlerine Birlikte göz atalım.

AİLE DİZİSİNİN KONUSU NEDİR? AİLE DİZİSİ NE ANLATIYOR?

1999-2007 yılları ortasında Amerika’da yayınlanan dünyaca Ünlü “The Sopranos” dizisinden uyarlanan “Aile” dizisi, aşk ve aile kavramının en tartışmalı istikametlerini gözler önüne seriyor.

Aile dizisi

Varlıklı bir aile olan Soykanlar’ın başına geçen Aslan‘ın, kendisiyle tıpkı yerden yaralı psikolog Devin‘le tanışmasıyla başlayan olayları bahis edinen dizide ‘aile içinde değişen dengeler’ ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı tarafları izleyenlerle buluşacak.

Aile dizisi konusu

AİLE DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR? AİLE DİZİSİNDE KİMLER OYNUYOR?

Ay İmal imzalı, direktör koltuğunda Ahmet Katıksız ile Cem Toluay’ın oturduğu,senaryosunu Hakan Bonomo’nun kaleme aldığı “Aile” dizisinin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya yer alıyor.

Aile dizisi oyuncuları

Yıldız oyuncu takımıyla dikkatleri üzerine çeken yapımda Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ece Simge Yurdatapan, Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer üzere birbirinden başarılı isimler izleyenlerin karşısına çıkıyor.

Aile dizisi oyuncu kadrosu

AİLE DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dış yer sahnelerine sıklıkla yer verilen dizi, genel manasıyla İzmir’de çekilmektedir. Fakat dizide Soykan ailesinin meskeni İstanbul’da yer aldığı için ilerleyen kısımlarda çekimlerin İstanbul yüklü yapılması bekleniyor.

Aile dizisinin Cazibe yerleri

Çekimlerin gerçekleştiği ilçeler ise tam olarak netlik kazanmadı.

Aile dizisinin Cazibe yerleri

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir