Afra Saraçoğlu’ndan Ümit Erdim’in o paylaşımına yorum : Çok ayıp

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 14, 2022 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde Afra Saraoğlu ve Mert Yazıcıoğlu ile çekildikleri kareyi toplumsal medya hesabından paylaşan umut Erdim’e Afra Saraçoğlu’ndan yorum geldi. Paylaştığı karenin altına “Fotoğrafta soldan sağa reyting artıyor” notunu düşen Erdim’in bu paylaşımına Afra Saraçoğlu kayıtsız kalamadı.

Bir vakitlerin efsane dizisi Hayat Bilgisi’nde “Var mısın Arif” olarak hafızalara kazanan Ümit Erdim, Selena dizisindekiZülfikar rolüyle de gönüllerde taht kurmayı başardı. Oyunculuktan pilotluğa geçiş yapan umut Erdim toplumsal medyada fenomen kullanıcılar ortasında yer alıyor. Verdiği kilolarla gündeme gelen oyuncunun eski halini hatırlayanlar şok oluyor. 2017’de Seda Çınar ile nikah masasına oturan ve şimdilerde bir kız çocuğu babası olan oyuncunun şimdiki halini görenler gözlerine inanamıyor.

Ümit Erdim eski hali -yeni hali

“SOLDAN SAĞA REYTİNG ARTIYOR”

Genç oyuncular Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu ile fotoğraflarını toplumsal medya hesabından takipçileriyle paylaşan umut Erdim bu karenin altına “Fotoğrafta soldan sağa reyting artıyor” notuyla esprili bir İzah yazmıştı.

Ümit Erdim paylaşımı

AFRA SARAÇOĞLU NOTA KAYITSIZ KALAMADI!

Ümit Erdim’in paylaşımına yazdığı bu esprili nota kayıtsız kalamayan hoş oyuncu Afra Saraçoğlu fotoğrafın altına “Çok ayıp” yorumuyla karşılık vererek güldü.

Afra Saraçoğlu yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Zeynep Bastık fotoğraf çektirmek isteyen hayranına bakın nasıl reaksiyon verdi!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir