Abdürrahim Albayrak’tan vefat eden torunu için yürek sızlatan sözler! “Torunum, gözbebeğim…”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 21, 2022 Yorum Yok

Galatasaray’ın eski yöneticisi ve Amel insanı olarak tanınan Abdurrahim Albayrak dün Acı bir haber ile sarsıldı. 15 yaşındaki torununu kaybeden Albayrak’tan olayla ilgili Yürek sızlatan açıklamalar geldi. İşte haberin ayrıntıları…

Dün akşam Şişli Nişantaşı‘nda yer Meydan bir AVM’nin dördüncü katından bir çocuğun düştüğü görüldü. Hadise yerine gelen ihbarın üzerine polis ve sıhhat grupları yönlendirildi. Yapılan denetimler sonucunda düşen kişinin hayatını kaybettiği belirlendi. Hayatını kaybeden gencin Amel insanı Abdurrahim Albayrak’ın torunu 15 yaşındaki Batuhan Bostancı olduğu bilgisi öğrenildi. Bu Istırap haber ile sarsılan Albayrak’tan yürekleri sızlatan İzah geldi.

Abdurrahim Albayrak ile torunu Batuhan Bostancı

HABERİ ALANLAR HASTANEYE KOŞTU!

15 yaşında hayatını kaybeden Bostancı’nın cenazesi, Nişantaşı’nda yer Meydan Özel bir hastaneye götürüldü. Acı haberi Meydan Bostancı’nın ailesi ve arkadaşları apar topar hastaneye koştu.

Nişantaşı

Bostancı

“TORUNUM, GÖZ BEBEĞİM…”

Galatasaray’ın eski yöneticisi ve Amel insanı Abdurrahim Albayrak sosyal medya hesabı üzerinden “Torunum, gözbebeğim, Batuhan’ım, bugün Hakk’ın rahmetine kavuştu. Hüznümü Tanım etmem imkansız. İlah paklar temizi yavrumu cennet yerine kabul eylesin. Bizlere de sabırlar versin. Ne söyleyeceğimi, nasıl dayanacağımı inanın bilmiyorum. Cenaze namazımız 21.11.2022 tarihinde ikindi namazına müteakip Eyüp Sultan Camii’nde kılınacaktır.” açıklamasını paylaşarak kederini lisana getirdi.

Abdurrahim Albayrak paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Uraz Kaygılaroğlu’ndan İzah geldi! Kazada yaralanan oyuncuların nihayet durumu…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir