ABD’li oyuncu ve yönetmen Kevin Costner’den radikal karar! 18 yıllık eşinden…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 04, 2023 Yorum Yok

Amerikalı sinema oyuncusu ve direktör Kevin Costner’in 18 yıllık eşinden boşanma kararı aldığı öğrenildi. 68 yaşındaki Costner’ın menajeri hususa ait birinci açıklamayı yaptı. Bu süreçte Christine’in ve çocuklarının mahremiyeti konusunda hisli olunduğu belirtildi.

‘Kurtlarla Dans’, ‘Bodyguard’, ‘Harberci’ ve ‘Kusursuz Dünya’ üzere sinemaların başrol oyuncusu Kevin Costner cephesinden hayranlarını şaşırtan haber geldi. meşhur aktörün, eşinden boşanma kararı aldığı öğrenildi.

Kevin Costner eşinden boşanıyor

“CHRISTINE VE ÇOCUKLARIN MAHREMİYETİNE HÜRMET GÖSTERİLMESİNİ İSTİYORUZ”

Kevin Costner’ın menajeri yaptığı açıklamada, “Bay Costner’ın denetiminin dışındaki şartların ortaya çıkması nedeniyle evliliğini sonlandırmaması Aka bir ıstırap. Bu güç vakitte kendisinin, Christine’in ve çocuklarının mahremiyetine hürmet gösterilmesini istiyoruz” dedi.

Kevin Costner 18 yıllık eşinden boşanma kararı aldı

Öte yandan Kevin Costner’ın çocukları için ortak velayet talebinde bulunduğu ortaya çıktı. Costner ve Baumgartner’ın, Cayden (15), Hayes (14) ve Grace (12) isminde üç çocuğu bulunuyor.

İngiliz basınına yansıyan haberler nazaran; Kevin Costner’ın, 250 milyon dolarlık servetinin evlilik öncesi bir muahede ile korunduğu sav edildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Alp Navruz’a ağır ilgi! meşhur oyuncu Fas’ta Aka ilgiyle karşılandı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir