68 yaşında olan Celal Şengör’den üzen haber! Hasta yatağından paylaştı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz günlerde ülkemizde yaşanan sarsıntılardan sonra en Fazla konuşulan isimlerden biri olan Türk Yer bilimci Prof. Dr. Celal Şengör’den üzen haber geldi. Şengör, yayınladığı görüntüde zatürreye yakalandığını duyurdu. meşhur yer bilimci hasta yatağından yaptığı paylaşımla hayranlarını endişelendirdi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

İTÜ Maden Fakültesi genel yerbilimi Anabilim Kısmı Profesörü Dr. Celal Şengör’den hayranlarını endişelendiren haber geldi. 68 yaşındaki Ünlü yer bilimci, Azerbaycan seyahatini yakalandığı hastalık nedeniyle iptal ettiğini toplumsal medyadan duyurdu.

Celal Şengör zatürreye yakalandı

“DOKTOR, ’15 GÜN YATAĞINDA KALACAKSIN’ DEDİ”

Şengör, sıhhat durumuyla ilgili Üzücü haberi hasta yatağından paylaştı. sıhhat durumunu anlattığı bir görüntü paylaşan Celal Şengör şunları söyledi:

“Sevgili dostlarım kusura bakmayın, Azerbaycan’a gelemedim zira zatürre oldum. hekim da ’15 gün yatağında kalacaksın’ dedi. Ben de yatağımdayım esasen. Öksürüp duruyorum. İnşallah çabuk geçer, mayıs ayında Azerbaycan’a gelebilirim. Gelmeyi Fazla istiyorum. balçık volkanlarını görmeyi istiyorum. Görüşmek üzere.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir