60 yaşındaki Bahar Öztan’dan yıllar sonra bir ilk! 41 yıl sonra tekrar bindi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 09, 2023 Yorum Yok

Yeşilçam’ın hoş oyuncusu Bahar Öztan şimdilerde 5. Defa kanser tedavisi gören Bahar Öztan Kemal Sunal’la bindiği sepetli motosiklete 41 Yıl ortadan sonra tekrar görünce duygusal anlar yaşadı.

Kemal Sunal’ın baş rol oynadığı “Doktor Civanım” sinemasında kullandığı 1971 model sepetli motosiklet, Bodrum’da yaşayan oyuncu Bahar Öztan’la buluştu. 1982 yılında başrollerini Kemal Sunal ve Bahar Öztan’ın paylaştığı “Doktor Civanım” sinemasında kullanılan sepetli motosikleti Bodrum’a getiren Ali Dingil Bodrum Belediye Meydanı’nda Öztan’a sürpriz yaptı.

Orijinal haliyle duran motosikleti gören Öztan duygusal anlar yaşadı. Motosiklete binmesinin akabinde o günlere Geri döndüğünü söyleyen Öztan’ın sıhhat durumunun da uygun olduğu görüldü. Engin Ardan tarafından organize edilen buluşmaya vatandaşlarda ağır İlgi gösterdi. Bilhassa motosikletin önünde Bahar Öztan’ı görenler bol bol fotoğraf çektirdi.

İŞTE O FOTOĞRAF:

Kanserle uğraş ettiğini söyleyen Öztan “Daha tedavim bitmedi. Şu anda tedavim devam ettiği için bone takıyorum. Perukla gezmekte istemediğim için bone takarak çıktım. Hiçbir Vakit hastalığımı gizlemedim. 8 yıldır çaba ediyorum. Aralıklarla Fazla az uygun oluyorum ve daha sonra tekrardan başlıyor. Bu sefer büsbütün bay bay diyeceğiz kansere. Bunu da yeneceğim bu da geçecek. Bir oğlum Mevcut onun için yenmem lazım. Birinci tedavim İstanbul’da başlamıştı. Birinci tedaviyi Gökhan hocamdan almıştım. Artık Bodrum’da yaşadığım için burada tedavi görüyorum. Bu hafta tekrar analizlere bakılacak. Çıkacak analiz sonuçlarına bağlı İstanbul’a tekrar gidebilirim. Tahminen de bir ameliyat olabilir. Şu anda nasıl bir yol izleyeceğiz bilmiyorum. Şu anda kemoterapinin yarısındayım. 6 kemoterapim daha var” dedi.

DOKTORLARIYLA OBJEKTİF KARŞISINDA!

Kolon kanserine yakalanan 61 yaşındaki Öztan, nihayet paylaşımıyla “her şey yolunda” mesajı verdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir