saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Dadgar

Dadgar

Genel

Samar Dadgar’dan Özcan Deniz’e sürpriz kutlama: Kalan ömrümün tek sahipleri!

admin
0 10

Son periyotlarda Mesut evliliğiyle sık sık gündeme gelen Özcan Deniz’e 51. ıslak gününde eşi Samar Dadgar sürpriz bir Tebrik düzenledi. Eşinin sürpriz doğum günü kutlaması sonrası Aka Sevinç yaşayan Deniz, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla aşkını haykırdı.

Genel

Özcan Deniz ve Samar Dadgar’ın nikahından hiç görülmemiş kareler! Mutluluklarına yorum yağdı

admin
0 34

Geçtiğimiz aylarda Ünlü müzikçi Özcan Deniz’den evlilik teklifi Meydan İranlı modacı Samar Dadgar’ın Ünlü müzikçinin annesi ve ablasını konuttan kovduğu argüman edilmişti. Annesi ve Dadgar ortasında kalan Özcan Deniz, annesini yok sayarak Dadgar ile apar topar nikah masasına oturdu. Eşini Mesut etmek için her şeyi yapan Özcan Deniz ve Dadgar’ın nikahından kareler aylar sonra toplumsal medyaya damga vurdu.

Genel

Özcan Deniz tüm servetini eşinin önüne döktü! Samar Dadgar’a aldığı arabaya milyonlar ödedi

admin
0 35

Geçtiğimiz aylarda Ünlü müzikçi Özcan Deniz’den evlilik teklifi Meydan İranlı modacı Samar Dadgar’ın Ünlü müzikçinin annesi ve ablasını meskenden kovduğu tez edilmişti. Annesi ve Dadgar ortasında kalan Özcan Deniz, annesini yok sayarak Dadgar ile apar topar nikah masasına oturdu. Eşini Mesut etmek için her şeyi yapan Özcan Deniz, Dadgar’a satın aldığı lüks araca milyonlar ödedi.